Sex Telefon – Gorące Numerki

Zaniedbywane mężatki

Mężatki gotowe na wszystko! Zadzwoń do gorących mamusiek na sex telefon. Poczujesz prawdziwą rozkosz z frywolnymi kobietami, które wiedzą jak podniecić faceta. Sytysfakcja gwarantowana!

Niezaspokojona żona (32)

Niezaspokojona żona


Zadzwoń Teraz z komórki lub stacjonarnego pod numer
708-770-485

Koszt połaczenia za min wynosi: 4,92 zł (4zł + VAT)

niewierna mężatkaZgadza się mężatka. Czy to oznacza, że muszę oddawać się tylko mężowi? Nie powiem, żeby mój mąż był kiepski w łóżku, ale ja potrzebuję dodatkowych doznań. Urozmaiceń, na które on jest zbyt zmęczony. Tak więc zaczęłam się puszczać. Podnieca mnie sex z przypadkowymi facetami. Z zasady powinnam być wierna, ale zasady są po to by je łamać i dlatego tak mnie to rozpala. Ten dreszczyk emocji, że robię coś niewłaściwego jest niczym afrodyzjak. Od razu robie się mokra i mam ochotę na porządne rżnięcie. Masz ochotę przelecieć niewierna mężatkę. Jestem tu właśnie dla Ciebie. Myśl, że zaraz podniesiesz słuchawkę i wykręcisz mój numer doprowadza mnie do szaleństwa. Poświntusz ze mną, chcę słyszeć w jaki sposób mnie zapinasz. Jestem niewierna, może wymierzysz mi odpowiednią karę i brutalnie mnie wyruchasz. Nie przejmuj się nasze igraszki pozostaną słodką tajemnicą. Opowiem Ci co zrobię gdy mnie zapragniesz tylko ….  zadzwoń!

Jeśli lubisz SMS’ować możesz wysłać do mnie SMS
Zona na numer 72926
koszt SMS to tylko 2,46 (2zł +VAT)


Doświadczona mężatka

Cudza żona


Zadzwoń Teraz z komórki lub stacjonarnego pod numer
708-770-481

Koszt połaczenia za min wynosi: 4,92 zł (4zł + VAT)

Niewinna ladacznicaNie jestem jakąś tam sobie niedoświadczona małolatą. Staż mam niczego sobie i do tego wielki apetyt na sex. Związek małżeński, przynajmniej mój, ma to do siebie, że wkradła się weń rutyna. Mam dosyć odbywania stosunku seksualnego z mężem. Jestem ognistą mężatką pragnącą niezobowiązującego sexu. Moje ciało płonie, pragnę pieszczot, sprośnych słówek, zabawek erotycznych, porządnego rżnięcia. Preferuję każdy rodzaj sexu, ubóstwiam miłość francuską. Czekam na kochanka, marzącego o ostrym wydymaniu mężatki. Jako cudza żona zapewniam maksimum dyskrecji i brak zobowiązań. W zamian oczekuję nietuzinkowych scenariuszy miłosnych igraszek zakończonych odlotowym szczytowaniem. Wyciśniesz ze mnie wszystkie soki? Czujesz się na siłach sprostać moim wymaganiom? Jeśli jesteś w stanie zaspokoić nienasycone pragnienia cudzej żony, to dzwoń. Moja zaniedbana szparka czeka właśnie na Ciebie.

Potrafisz mnie docenić? Powiesz mi jak mnie zbałamucisz?

Jak tak to dzwoń – damy czadu !


Dyskretna żona 60+

Niewyżyta 60+


Zadzwoń Teraz z komórki lub stacjonarnego pod numer
708-770-469

Koszt połaczenia za min wynosi: 4,92 zł (4zł + VAT)

niewyżyta mężatkaWiem, że moje ciało nie jest już młode. Mój mąż żadko na nie zwraca uwagę. Zobacz jednak, że ja nadal jestem pełna sexapilu. Mam ogromne potrzeby. Żadko mam możliwość „zrobić to” z prawdziwym ogierem ale postanowiłam zaspokajać siebie i każdego komu się podobam przez telefon. To na prawdę był świetny pomysł, nie tylko mogę podniecić takiego fajnego faceta jak Ty ale i sama mam w tym przyjemność. Gdybyś widział jak moje ciało reaguje gdy mówisz do słuchawki. Zresztą usłyszysz – tylko zadzwoń i powiedz co chciałbyś mi zrobić. Nikt się nie dowie, pamiętaj mi także zależy na dyskrecji. Nie podałam imienia – możesz do mnie mówić jak chcesz. A może odrobina wulgarności?

Czekam, zadzwoń już teraz !

P.S. Przepraszam nie umiem odpisywać na SMS’y